609 705 167

Lombard Piaseczno

Pożyczki pod zastaw nieruchomości, gruntów, elektroniki, złota i innych wartościowych przedmiotów.
NAJLEPSZE CENY ZA ZŁOTO I SREBRO!

Kantor - Lombard

ANPIR-BIS
05-500 Piaseczno ul. Szkolna 16
przy bazarku Piaseczno

Zapraszamy:
pn. - pt od 9:00 do 18:00
sobota od 9:00 do 14:00

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Lombard Piaseczno

cena skupu złota i srerba

13 lipca, 2024

Ceny za 1g

Złoto

próba 585

140 zł

Srebro

2,00zł

Szanowny Kliencie, witamy Cię na stronie internetowej Lombardu w Piasecznie.

Nasz lombard znajduje się na ul. Szkolnej 16 przy bazarku Piaseczno. Jako lombard z bogatym doświadczeniem, specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek: pod zastaw nieruchomości, gruntów, biżuteri (złoto, srebro), urządzeń elektronicznych, zabawek, antyków, dzieł sztuki i innych wartościowych przedmiotów.

Najważniejszym celem naszej pracy w Lombardzie jest zadowolenie  naszych Klientów. Dlatego też do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.   Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku Lombardów w Piasecznie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bardzo korzystną ofertę, zarówno w przypadku pożyczek pod zastaw jak i atrakcyjnych cen.

Pieniądze za przedmioty przyjęte w Lombard wypłacamy od ręki, pod warunkiem przedstawienia ważnego dokumentu tożsamości z zdjęciem oraz podpisania umowy. Dokumentem służącym to potwierdzenia tożsamości może być dowód osobisty, prawo jazdy, paszport oraz karta pobytu. Naszych klientów darzymy dużym zaufaniem, dlatego też nie wymagamy od nich dodatkowych zaświadczeń i poręczeń.

Niestety ostatnie miesiące wpłynęły bardzo niekorzystnie na sytuację finansową wielu z nas. Kredyty oferowane przez instytucje finansowe takie jak banki, oferowane są na mało korzystnych warunkach lub nie są przyznawane wcale ze względu na złą sytuację finansową klienta. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z oferty naszego lombardu w Piasecznie. Jesteśmy otwarci na każdego klienta, w lombard przyjmujemy m.in.:, urządzenia elektroniczne, biżuterię , antyki, zabawki i inne wartościowe przedmioty. Oferujemy również pożyczki pod zastaw gruntów i nieruchomości.

Wyróżnia nas to że działamy z dużym zaangażowaniem, dlatego też wszystkie sprawy naszych klientów, relizujemy możliwie szybko i z indywidualnym podejściem.